MURAT SİLVER; gümüş takı sektöründe, 0,925 ayar gümüş kullanarak klasik,modern, fantezi,altın yaldızlı ve otantik el sanatını bir araya getirip tasarımlarını üretmekte ve yenilemektedir.

MURAT SİLVER müşterilerine genellikle bayanlar için zengin çeşitli ürünler sunmaktadır. Küpe, yüzük, kolye ucu, bilezik, bileklik, set... Güncel koleksiyonumuz 1.500'in üzerinde farklı modelden oluşmaktadır.

MURAT SİLVER ; müşterilerimizin özel siparişlerini istenen düzeyde üretmekte ve globalleşen dünyada rekabet şartlarını göz önünde bulundurarak en hızlı ve ekonımik çözümler üretmektedir.

Farklı kültürlerin, inançların ve zevklerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan modellerimizin yanında müşterilerimize sunduğumuz en önemli özelliğimiz değişmez iş ahlakımızdır. Müşteri memnuniyeti temel hedefimizdir. İstanbul'da bulunan showroom/toptan satış noktamızda deneyimli, dinamik ve uzman personelimizle sizi ağırlamaktan her zaman mutluluk duyarız.

Web sitemiz ürünlerimizin yanlızca bir kaçını size sunacak şekilde tasarlanmıştır. İmajları büyük boy olarak görüntüleyebilir, böylece ince detayları rahatça görebilirsiniz. üm modellerimizi görmek ve incelemek için lütfen firmamızı ziyaret ediniz.

Ürünlerimizi Türkiye'nin tümüne ve dünyanın bir çok değişik noktasına ulaştırmış bulunmaktayız. Pazarlama da Hedefimiz MURAT SİLVER markasıyla imalatını ve satışını yaptığımız ürünleri dünya pazarlarında daha çok noktaya ulaştırabilmektir

Faliyetlerimiz; üretim, ihracat ve ithalat olarak devam etmektedir.

İlk günkü kadar heyecanlıyız. Sizleri heyecanımızı paylaşmaya ve ticari dostlarımız olmaya bekliyoruz

Bizimle çalışmak isterseniz irtibat kurmakta tereddüt etmeyiniz

 

Logo English Version
Powered By Atakol Teknoloji